Piknik Rodzinny w „Czwóreczce”. My rodzinę fajną mamy, zawsze razem się trzymamy🥰

Od wielu lat tradycją w naszym przedszkolu jest organizowanie pikników rodzinnych.  „Dzień Mamy i Taty” to doskonały czas na wspólne świętowanie w gronie rodziny i przyjaciół. Nasze przedszkolaki w ramach niespodzianki zaprezentowały się od jak najlepszej strony, prezentując swoje talenty wokalne i recytatorskie podczas inscenizacji bajki pt. „Czerwony Kapturek”. Wzruszenie na twarzach rodziców i łzy w oczach były dowodem na to, że niespodzianka się udała.

Wielkim wyróżnieniem i  zaszczytem  dla  nas była  wizyta  Pani Agnieszki Kowal Dyrektora Wydziału Oświaty, która to w obecności Pani Dyrektor W. Komadowskiej, przewodniczącej  Rady Rodziców Pani  Kasi  i naszego przedszkolaka Milenki  przecięli wstęgę – symboliczne   otwarcie  nowego placu zabaw.

Dzieci mogły skorzystać z wielu przygotowanych dla nich stoisk –  fryzjerski, malowania twarzy. Nie lada atrakcją były „dmuchańce” oraz balony dla wszystkich przedszkolaków. Dużym zainteresowaniem cieszyły się sportowe konkurencje z rodzicami. O to, by nikt nie był głodny, zadbały niezawodne nasze Panie kucharki, częstując nas samymi pysznościami, za co dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za ogromną pomoc przy organizacji. Dziękujemy za hojność i uśmiech, życzliwość, dobrą zabawę oraz, że zawsze możemy na Państwa liczyć❤❤❤

Dziękujemy również Nauczycielom i młodzieży z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 za poświęcony nam czas😀

„Dziękuje Mamo! Dziękuje Tato!

za każdą zimę, za każde lato!

„Dziękuje Mamo! Dziękuje Tato!

za to, że macie dla mnie czas.

Bardzo kocham Was!