„Morskie opowieści”- spotkanie z Panią Janiną Gąsiorowską

Góry, morze, wieś, jezioro gdzie rodzice nas zabiorą? – na to wakacyjne pytanie odpowiadają sobie przedszkolaki, w związku z tym  w dniu 18 czerwca odwiedziła nas Pani Janina Gąsiorowska honorowa matka chrzestna statku „Ziemia Zamojska”.

Sympatyczny gość opowiedziała dzieciom historię chrztu statku zbudowanego w Argentynie  i zaszczytnej funkcji matki chrzestnej. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o morzu i pracy dzielnych marynarzy. Pani Janina zaprezentowała przedszkolakom wspaniałe pamiątki, rekwizyty, eksponaty i zdjęcia.

W spotkaniu wzięła udział także Pani Halina Zielińska z-ca dyrektora  Książnicy Zamojskiej, która na zakończenie spotkania ogłosiła dzieciom konkurs plastyczny o morzu.

Dziękujemy serdecznie za miłe spotkanie 🙂