„Za dzień, za dwa, za chwilę, razem nie będzie nas…” – pożegnanie z przedszkolem

W dniu 14.06 2019 r. w „Czwóreczce” odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i  pożegnanie sześciolatków.

Na ten dzień dzieci przygotowały wiersze, piosenki i tańce, by w ten sposób pożegnać się z przedszkolem. Niezapomniane emocje wywarł występ taneczny w wykonaniu tatusiów i absolwentek.  Był to dzień szczególny – pełen wrażeń, nie zabrakło niespodzianek i dyplomów.

Pani dyrektor złożyła również podziękowania rodzicom za pomoc i współpracę, a szczególnie zaangażowani rodzice otrzymali podziękowania w formie dyplomu uznania.

Natomiast rodzice w tajemnicy przed wychowawczyniami przygotowali w imieniu swoim i dzieci podziękowania Pani dyrektor oraz nauczycielkom za serce, trud, cierpliwość  i pracę włożoną w wychowanie i edukację dzieci.

Na zakończenie uroczystości na plac przedszkolny wjechały motocykle, które dzieci mogły podziwiać, oglądać, dotykać a nawet na nich usiąść. Przedszkolaki były zachwycone.

Życzymy naszym przedszkolakom udanych wakacji i sukcesów w szkole.