‚Happy Thanksgiving’ – quiz🌎

23 listopada dzieci z gr. IV wzięły udział w quizie wiedzy na temat obchodzonego w USA Święta Dziękczynienia jaki został zorganizowany w Przedszkolu Miejskim nr 14 w Zamościu. Lidzia, Antosia, Ala, Tymek, Franio oraz Teoś wykazali się dużymi zdolnościami językowymi, świetnie poradzili sobie także z zadaniami sprawnościowymi. Po zakończeniu konkurencji czekał na dzieci słodki poczęstunek od organizatorów spotkania a także od honorowego gościa p. Anety Zwolińskiej – prezesa Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak. Dzieci zostały nagrodzone dyplomem, upominkami oraz gromkimi brawami. Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków!

Dyrekcji Przedszkola Miejskiego nr 14 w Zamościu oraz organizatorom quizu serdecznie dziękujemy za zaproszenie🥰