Niezwykłe przeżycie przedszkolaków w szkolnych murach!📚🔔🎒

13 marca, przedszkolaki z grupy IV i V miały okazję odwiedzić Szkołę Podstawową nr 9 w Zamościu. To było ekscytujące uczucie, gdy dzieci odkrywały zakamarki budynku szkoły, poznawały poszczególne pomieszczenia i wchłaniały atmosferę, która panuje w szkolnych murach.

Nauczyciele klas młodszych przygotowali dla naszych przedszkolaków moc atrakcji! Zabawy z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, zajęcia z zakresu programowania – kodowania, zabawy plastyczne oraz sportowe aktywności. Dzieci aktywnie uczestniczyły w fantastycznych zajęciach i z entuzjazmem wykonywały każde zadanie.

Zajęcia i atmosfera w szkolnych klasach bardzo spodobały się naszym przedszkolakom i stwierdziły, że nie mogą się doczekać, kiedy staną się uczniami klasy I.

Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 9, Pani Dyrektor oraz wszystkim nauczycielom za niezapomniane doświadczenie!❤🤗