„ Z ekologią za pan brat”😀

6 czerwca dzieci z gr. IV wzięły udział w projekcie edukacyjnym na Rynku Wielkim pt. „Z ekologią za pan brat” zorganizowanym przez Przedszkole nr 4, 10 i 12. Przedsięwzięcie miało na celu propagowanie działań proekologicznych wśród dzieci, integracja placówek przedszkolnych. Z naszego przedszkola każda  grupa wiekowa   zaprojektowała i ozdobiła  puzzle  Ratusza przy współpracy z zaprzyjaźnionymi instytucjami (Klub Seniora „Pogodna Jesień”, Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi  – klasa 2 i 4, Szkoła Podstawowa Nr 9 klasa 2 a, Szkoła Podstawowa Nr 7 klasa 4a i harcerzy). Odbył się także pokaz mody recyklingowej.

W tym dniu towarzyszyła nam piękna, słoneczna pogoda oraz uśmiech na twarzach dzieci🥰🥰

Wielką atrakcją tego dnia dla naszych przedszkolaków był powrót Melexem do przedszkola❤❤❤

Zapraszamy także do obejrzenia relacji wydarzenia „Eko -Ratusz” w zamieszczonym poniżej linku: