„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, Wszystkie dzieci na Niego czekają…” 🎅

Wizyta Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych dni. Dużo wcześniej dzieci przygotowały się na jego odwiedziny, wykonując prace plastyczne, ucząc się wierszyków i piosenek. Wszyscy uwielbiają te przygotowania i robią to z wielką przyjemnością.

Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał na siebie długo czekać – już w piątkowe przedpołudnie (4 grudnia) zawitał do naszego przedszkola. Przedszkolaki bardzo przeżywały to spotkanie były rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Mikołaja  na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę lub zawstydzenie. Dzieci szybko przekonały się, że Mikołaj o nikim nie zapomniał i każdy otrzymał prezent osobisty oraz wspólne zabawki do sali przedszkolnej.

Niestety niebawem niecodzienny gość musiał się pożegnać, ponieważ czekały na niego jeszcze dzieci w innych przedszkolach.

Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i za radość jaką podarowałeś nam 😊

Do zobaczenia za rok!