Spotkanie z MISTRZEM ŚWIATA

W piątek 15 listopada mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu pana Pawła Fajdka  – czterokrotnego  Mistrza Świata w rzucie młotem. Gość opowiadał nam jak zaczęła się jego przygoda ze sportem, co należy robić, aby zostać sportowcem. Zachęcał nas do tego, by zdrowo się odżywiać, ograniczać słodycze i prowadzić aktywny tryb życia. Mistrz pokazał nam swój czwarty złoty medal mistrzostw świata. W czasie spotkania dzieci miały możliwość zadać sportowcowi wiele pytań. Na zakończenie były autografy i pamiątkowe zdjęcia. W spotkaniu udział wzięli  prezes KS Agros Zamość, Konrad Firek,  trenerka Jolanta Kumor, dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Jerzy Michalski.

Dziękujmy bardzo za miłą wizytę oraz  życzymy dalszych sukcesów w sporcie i życiu osobistym.