Spotkanie autorskie z Panią Ewą Monastyrską 📖📖

19 maja  w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie ze znaną pisarką, dziennikarką Katolickiego Radia Zamość oraz autorką tekstów dla dzieci – Panią Ewą Monastyrską. Podczas spotkania Pani Ewa weszła z przedszkolakami w dialog, za pomocą rysunków, ciekawych pytań i wspólnej dyskusji. Dzieci mogły  zadawać przeróżne pytania. Wyczerpujące i pełne życzliwości odpowiedzi pozwoliły im zaspokoić swoją dziecięcą ciekawość. Przy okazji wizyty Pani Ewa promowała swoją książkę pt. „Niezwykła peleryna i inne opowieści”. Czytała nam  opowiadania ze swojego zbioru. Spotkanie z krasnobrodzką autorką bajek zakończyło się wspólną fotografią i słowami wdzięczności, które dzieci złożyły na ręce gościa.

Dziękujemy za ten magiczny czas spędzony z książką. To spotkanie będzie ciepłym wspomnieniem.

Bardzo dziękujemy za spotkanie i… czekamy na kolejne😀😀