Absolwenci czytają przedszkolakom📚

Od wielu lat nasza społeczność przedszkolna aktywnie promuje i propaguje głośne czytanie, które ma ogromną moc, pomaga rozwijać umiejętności czytania oraz łączy nas ze sobą. 20 maja w ramach  ogólnopolskiego projektu  „ Mały Miś w świecie wielkiej literatury” oraz Narodowego  Programu Rozwoju Czytelnictwa gr. II i III odwiedziły absolwentki naszego przedszkola z klasy III a  Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu. Ala, Zuzia oraz Asia przeczytały dzieciom opowiadanie  z książeczki „Ilustrowane baśnie z różnych stron świata”. Przedszkolaki z uwagą słuchały starszych koleżanek, a na koniec gromkimi brawami podziękowały za wprowadzenie ich w bajkowy świat. W czasie spotkania dziewczynki mile wspominały lata spędzone w naszym  przedszkolu.

Serdecznie zapraszamy do nas uczniów – absolwentów naszego przedszkola, którzy poświęcą swój wolny czas, aby poczytać przedszkolakom😀😀😀