ŚNIADANIE WIELKANOCNE

17 kwietnia 2019r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste wielkanocne śniadanie. Panie kucharki przygotowały tradycyjne potrawy wielkanocne. O znaczeniu tych pokarmów, jako symbolach świątecznych dzieci dowiedziały się wcześniej na zajęciach. Przed rozpoczęciem posiłku Pani dyrektor złożyła wszystkim ciepłe życzenia. Po czym nastąpiło wspólne biesiadowanie, które dostarczyło wszystkim przedszkolakom wiele miłych wrażeń.

Tego samego dnia na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka. Nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA”. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac. Przyznano I, II, III, i IV miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!