„Plac zabaw RADOŚĆ DZIECKA” 😊- BUDŻET OBYWATELSKI

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Przyjaciele Przedszkola Miejskiego nr 4 w Zamościu

Prosimy o głosowanie na projekt zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Zamość na 2023 rok.

„Plac zabaw RADOŚĆ DZIECKA”

Liczymy na wsparcie !!!

Głosowanie internetowe rozpoczeło się  12 sierpnia 2022 r. i potrwa do 13 września  2022 r. –  będzie odbywać się poprzez stronę internetową: https://budzet24.pl/umzamoscbo/

Głosowanie w sposób tradycyjny z wykorzystaniem papierowej karty do głosowania

będzie w terminie od 16 września 2022 r. do 24 września 2022 r.

Przypominamy:

• uprawnionemu mieszkańcowi przysługuje jeden głos, który może oddać wyłącznie na projekt osiedla, na którym zamieszkuje
  • dla ważności głosu oddanego w sposób elektroniczny, głosujący zobowiązany będzie najpierw do podania swoich danych, następnie wskazania jednego projektu osiedlowego do realizacji w 2023 roku, aby móc zatwierdzić oddany głos, mieszkaniec otrzyma na podany przez siebie numer telefonu komórkowego jednorazowe hasło. Na wskazany numer telefonu hasło będzie wysłane tylko raz.

GŁOSUJCIE NA NAS!!! 👍🏻

NASZE PRZEDSZKOLAKI CZEKAJĄ NA WASZ GŁOS  👧🏻👦🏻👱🏻‍♀️🧒🏻