Piknik Rodzinny

15 czerwca 2018r. w naszym przedszkolu odbył się pierwszy Piknik Rodzinny. Pani Dyrektor powitała przybyłych gości a następnie oddała głos naszym wychowankom, którzy zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne i językowe zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy. Po występie można było skosztować specjałów przygotowanych przez naszą przedszkolną kuchnię, pobawić się na dmuchanym placu zabaw oraz zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Były też rodzinne zabawy, bańki mydlane, skręcanie balonów, kącik fryzjerski i kosmetyczny, lody, wata cukrowa oraz wiele innych atrakcji.

Był to bardzo radosny dzień, pełen pozytywnych przeżyć oraz wspaniałej zabawy dzieci rodziców i wszystkich pracowników naszego przedszkola.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie naszego pikniku. Dziękujemy również Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Zamościu oraz sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia.

Skip to content