„JEST TAKI DZIEŃ…” – WIGILIA W PRZEDSZKOLU✨🎄

19  grudnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia,  którą oficjalnie rozpoczęła pani dyrektor Wiesława Komadowska składając wszystkim dzieciom i ich rodzinom a także pracownikom całej społeczności przedszkolnej piękne życzenia świąteczne. Następnie  p. Grażynka przeczytała fragment Pisma Świętego o Narodzeniu Pana Jezusa. W tym dniu dzieci zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których znajdowały się tradycyjne potrawy wigilijne, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia, śpiewały kolędy.

Ten piękny dzień przyczynił się nie tylko do wprowadzenia Ducha Świąt w nasze serca, ale także wzmocnienia bliskich i serdecznych relacji. Bo przedszkole jest przecież jak drugi dom, w którym nawiązujemy przyjaźnie, czujemy się dobrze i bezpiecznie.