Gdy nabijesz guza, albo się skaleczysz, pani pielęgniarka zaraz Cię wyleczy 👩‍⚕️💉🩹

25 stycznia w naszym przedszkolu mieliśmy wyjątkowych gości – mgr piel. spec. Alicję Głazowską oraz jej utalentowane studentki z Akademii Zamojskiej Pielęgniarstwa: Ewę Tokarczuk-Zawiślak, Dorotę Maruszek, Katarzynę Żyburo i Barbarę Strumińską-Chmielewską.

Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnej i niezwykle ważnej roli pielęgniarki. Panie nie tylko rozwiały obawy związane z zabiegami medycznymi, ale także wprowadziły przedszkolaki w świat zdrowego stylu życia.

Nasze przedszkolaki chętnie odpowiadały na pytania gości, wykazując się przy tym dużą wiedzą na temat dbania o zdrowie.

Serdecznie dziękujemy Paniom za cenny czas poświęcony naszym wychowankom, za edukacyjne i radosne spotkanie! ❤