Drogi Mikołaju usiądź razem z nami, obdarz nas pięknymi prezentami!🎅🏻🎁

Dziś, 6 grudnia, w naszym przedszkolu zagościł Święty Mikołaj!

Już od rana wszystkie przedszkolaki z niecierpliwością spoglądały za okno i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł oczekiwań dzieci. Po śniadaniu zawitał do każdej sali z workiem pełnym tajemniczych prezentów. Spotkanie z Mikołajem było dla wszystkich dzieci wyjątkowym przeżyciem. Przedszkolaki odważnie zaśpiewały przygotowane wcześniej piosenki, recytowały wiersze i rozmawiały z Mikołajem, dzieląc się swoimi wrażeniami z codziennego życia w przedszkolu. Oczywiście, nie zabrakło też mnóstwa pytań, na które Mikołaj odpowiadał cierpliwie. Miłym akcentem spotkania była wspólna zabawa.

Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał wspaniałe prezenty i zabawki do wspólnej zabawy w salach.

Dziękujemy Mikołaju za wspaniałą wizytę oraz za wszystkie ciepłe chwile, które dzięki Tobie przeżyliśmy. Twoja wizyta wprowadziła wszystkich w radosny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.🌟🎅🏻🎄

Do zobaczenia za rok! 🙂