Udział naszych przedszkolaków w ogólnopolskim projekcje nagrodzony!🙂

Z przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2022/223 dzieci z grupy I, III i IV z naszego przedszkola realizując zadania ogólnopolskiego projektu „CHOĆ PRZEDSZKOLAK JESZCZE MAŁY – ZAWÓD ZNAJDZIE DOSKONAŁY. ZAWODY  NASZYCH RODZICÓW” zdobyły Certyfikaty.      Projekt składający się z 8 części zapewnił dzieciom możliwość poznania różnych zawodów wykonywanych przez ich najbliższych. Poprzez realizację zadań obowiązkowych i dodatkowych, przedszkolaki mogły poszerzać swoją wiedzę i lepiej zrozumieć znaczenie pracy w życiu człowieka. To świetny sposób na rozwijanie zainteresowań i budowanie świadomości zawodowej już od najmłodszych lat.

Gratulujemy twórczyniom tego ciekawego projektu, które zainicjowały niezwykłą edukacyjną przygodę dla dzieci. Dzięki ich zaangażowaniu i pomysłowości, przedszkolaki miały okazję do odkrywania różnych ścieżek zawodowych i zrozumienia, jak wiele możliwości stoi przed nimi w przyszłości.

Życzymy przedszkolakom dalszych sukcesów w ich edukacyjnej podróży i rozwijaniu ciekawości świata.