Przygoda z teatrem – współpraca przedszkola z Teatrem Spichlerz w Lublinie 🎭

W roku szkolnym 2023/2024 nasze Przedszkole ma przyjemność współpracować z renomowanym Teatrem Spichlerz w Lublinie. Ta inicjatywa ma na celu zapewnienie naszym przedszkolakom wyjątkowych doświadczeń kulturalnych i artystycznych poprzez udział w spektaklach teatralnych skierowanych specjalnie do przedszkolaków.

Teatr będzie przedstawiał wyjątkowe bajki i spektakle w żywym planie, z licznym udziałem małej widowni, z interesującą oprawą muzyczną, atrakcyjnymi dekoracjami oraz z licznymi rekwizytami.

Współpraca z Teatrem Spichlerz w Lublinie będzie nie tylko edukacyjna, ale także rozwojowa. Dzieci będą miały szansę rozwijać swoje zdolności artystyczne, kreatywność oraz empatię.

Serdecznie dziękujemy Teatrowi Spichlerz za możliwość tej współpracy i jesteśmy przekonani, że spektakle teatralne staną się niezapomnianym doświadczeniem dla naszych przedszkolaków. 🤗

10 styczeń – przedstawienie „Złota jabłoń”

20 listopad – przedstawienie „Śpiąca Królewna”

25 wrzesień – przedstawienie „Koszałki Opałki”