Olimpiada jesienna 🍂🍁- jesień smacznie i sportowo!🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♂️

Przedszkolaki zdecydowały, że powitanie jesieni to doskonały pretekst do aktywności i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dlatego 10 października na placu przedszkolnym odbyło się wyjątkowe spotkanie pełne radości i zabawy. Dzieci, przy wspólnym ognisku, postanowiły upiec pyszne ziemniaki. Następnie przyszedł czas na konkurencje sportowe o tematyce jesiennej. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnorodnych zabawach i grach, ucząc się rywalizacji, fair play oraz wzajemnego wsparcia. Atmosfera była pełna radości, śmiechu i emocji.

Po zakończonych konkurencjach i wręczeniu pamiątkowych dyplomów na przedszkolaków  czekały upieczone cieplutkie ziemniaki, które stały się smacznym akcentem tego jesiennego spotkania.😋