„ Co słychać jesienią w parku?”🍁🦔🍂

W ramach realizowanej tematyki jesiennej dzieci z grupy III i IV korzystając z pięknej pogody, wyruszyły na wycieczkę do miejskiego parku, aby zgłębić wiedzę oraz poszerzyć swoje doświadczenia.

Nasi młodzi badacze wielozmysłowo poznawali środowisko przyrodnicze – wąchali, dotykali, słuchali, chętnie obserwowali…

Podczas naszej wycieczki przedszkolaki z zapałem oczekiwali spotkania z mieszkańcami parku. Nie zapomnieli o tradycyjnym zbieraniu darów jesieni. Nie zabrakło również czasu na zabawę i ruch. Och… jak miło było się  przytulić do drzewa.

Jesień jest pełna  niesamowitych doświadczeń a przebywanie tak blisko natury dostarczało dzieciom wiele radości i satysfakcji z bycia obserwatorami i odkrywcami.🔎