Startujemy w Veoliadzie – Olimpiadzie Przedszkolaków on-line!

Drodzy Rodzice,

startujemy w Veoliadzie – Olimpiadzie Przedszkolaków on-line!

Choć ze względu na trwającą izolację nie możemy jeszcze spotkać się w jednym miejscu, to będziemy rywalizować i bawić się w sieci.

Miasto Zamość we współpracy z Grupą Veolia w Polsce, przygotowało wakacyjne wyzwanie dla najmłodszych – Veoliadę, Olimpiadę Przedszkolaków on-line.

W czasie sportowej przygody, maskotka SAV Junior – lisek SAVuś, wprowadzi dzieci do świata dyscyplin olimpijskich. Jednocześnie, nasza placówka ma możliwość wzięcia udziału
w konkursie. Na trzy zwycięskie przedszkola z każdego z dziesięciu miast, czekają nagrody
o wartości 500 zł dla pierwszego miejsca oraz 250 zł dla drugiego i trzeciego miejsca. Indywidualne nagrody – spersonalizowane koszulki z SAVusiem mogą zdobyć również dzieci w dodatkowym, mini-konkursie.

⭐ Dołączcie do wydarzenia na Facebook’u, by być na bieżąco👇 –

⭐Pobierajcie materiały kreatywne dla dzieci!