„Małym krokiem w przedszkolny świat – Pasowanie na Przedszkolaka!”✏🎓

26 października odbyła się wyjątkowa uroczystość pasowania naszych trzylatków na pełnoprawnych przedszkolaków Przedszkola Miejskiego nr 4 w Zamościu. Podczas uroczystości, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w niezwykle uroczych występach. A po części artystycznej, złożyły ślubowanie, w którym obiecały być dzielnym przedszkolakiem.

Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Były pamiątkowe dyplomy i prezenty.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, który na zawsze pozostanie w naszych sercach. Dla naszych przedszkolaków to pierwszy krok w fascynującą podróż w świat edukacji przedszkolnej. Jesteśmy przekonani, że każde z dzieci ma przed sobą świetlaną przyszłość pełną zabawy, nauki i nowych przyjaźni.

Dziękujemy Wam, Rodzice za zaufanie, oddając nam swoje skarby. Razem z Wami czujemy ogromną dumę z postępów dzieci i jesteśmy gotowi towarzyszyć im w  ich rozwoju.

Dziękujemy za to, że jesteście częścią naszej Przedszkolnej Rodziny i już teraz nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych chwil.

Z wyrazami szacunku i serdeczności, Zespół Przedszkola Miejskiego nr 4 w Zamościu ❤