Jestem przedszkolakiem, dzielną dziewczynką i dzielnym chłopakiem! – Pasowanie na Przedszkolaka 👧🏻👦🏻

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w naszym przedszkolu odbyła się 26 października. Dla dzieci było to ogromne przeżycie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie, w którym obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać Pani, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń, a dla rodziców z pewnością powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.