Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy, bo my ,,sześciolatki” do szkoły idziemy📚

Dzień 20 czerwca 2023 r. dla dzieci z grupy IV i V był wyjątkowy, uroczysty, radosny i pełen wzruszeń. Tego dnia odbyła się uroczystość  „Pożegnanie starszaków”. Wspólnie spędzone lata szybko minęły; był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań nauczycielek. Dzieci z zagubionych i nieśmiałych maluszków, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań.

Pani Dyrektor W. Komadowska skierowała do obecnych na uroczystości rodziców słowa podziękowania za pomoc i współpracę, a szczególnie zaangażowani rodzice otrzymali podziękowania w formie dyplomu uznania.

Po oficjalnej części, już w sali były pamiątkowe zdjęcia, oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Raz jeszcze gratulujemy naszym absolwentom. A na najbliższe dni i tygodnie życzymy samych słonecznych chwil i wspaniałych, wakacyjnych przygód oraz samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień i nowych przyjaźni❤❤❤