Ćwiczymy z SAV-usiem

Drodzy Rodzice,

W trosce o zdrowie naszych przedszkolaków i Wasze, drodzy rodzice, chcielibyśmy pomóc w zminimalizowaniu negatywnych skutków domowej kwarantanny. Dlatego nasze przedszkole dołącza do wspólnych działań Fundacji Veolia Polska i Urzędu Miasta Zamościa na rzecz poprawy naszej kondycji fizycznej i nie tylko, poprzez udział w programie Sportowej Akademii Veolia Junior (SAV Junior).

Gorąco zachęcamy do skorzystania z rozwiązań zaproponowanych przez Fundację Veolia Polska i Urząd Miasta Zamościa. Celem naszej współpracy jest dostarczanie Wam wielu ciekawych inspiracji, które przy niskich nakładach pracy mogłyby choć na chwilę odciążyć Was w codziennych obowiązkach, a dzieci pobudzić do ruchu i dostarczyć im dużo radości.

Serdecznie zapraszamy na cykliczne zajęcia ruchowe on-line z bohaterem SAV-usiem, czyli wesołym, aktywnym liskiem.

Wszelkie informacje dostępne są pod linkiem: https://www.facebook.com/events/2579103015641437/

Znajdziecie tu także transmisję live, w czasie której SAV-uś poprowadzi aktywne zabawy, bez wychodzenia z domu i plan zabaw na najbliższe dni.

Nie może tam zabraknąć naszych przedszkolaków 🙂

Życzymy Wam dużo zdrowia i udanej zabawy 🙂

Dyrektor i nauczyciele