100 lat Babciu!100 lat Dziadku! Życzą wnuki ukochane, roześmiane, rozśpiewane👧👦❤

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Wnuczęta są dla nich radością życia.

Dzieci z naszego przedszkola w podziękowaniu za ich wielkie serce, gościły swoje babcie oraz dziadków na uroczystości z tej okazji.

Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w bogatym programie artystycznym – dzieci zaprezentowały jasełka, oraz tańce, piosenki i  wiersze. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane prezenty. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole ze słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców za co serdecznie im dziękujemy!!!

To były naprawdę wyjątkowy czas, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami❤❤❤

Grupa I

Grupa II