Warsztaty „Bezpieczne dziecko w Centrum Handlowym”

Przedszkolaki biorące udział w warsztatach miały okazję zwiedzić ciekawe miejsca w galerii w towarzystwie opiekunów i ochrony budynku, a także dowiedzieć się jak prawidłowo zachować się w sytuacji zagubienia oraz alarmu pożarowego.

Dodatkowo mogły zapoznać się z pracą ochroniarza, obsługą krótkofalówek, zwiedzić pomieszczenie monitoringu i samodzielnie operować systemem monitorowania.

Świetnie zorganizowane spotkanie przez Galerię „Twierdza”  wzbogaciło wiedzę dzieci o bezpieczeństwie podczas robienia zakupów w dużych obiektach handlowych, a także utrwaliło zasady, które pomogą dzieciom prawidłowo zachować się w sytuacji zagubienia.

Na zakończenie warsztatów dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz prezent w postaci książeczki edukacyjnej i oryginalnej opaski „niezgubki” marki Siband.

Dziękujemy!