SZANOWNI PAŃSTWO, WAŻNA INFORMACJA!📢

WAŻNA  INFORMACJA

Zapisy dzieci na dyżur wakacyjny do zamojskich przedszkoli będą się odbywały wg harmonogramu:

01.06.2023r. – 07.06.2023r. – składanie deklaracji przez rodziców w placówkach macierzystych

12.06.2023r. – 16.06.2023r. – składanie wniosków na wolne miejsca w innym przedszkolu

Dokumenty dotyczące zapisu dziecka (wniosek, oświadczenia, upoważnienia ) będzie można pobrać  na stronie przedszkola dyżurującego lub w gabinecie dyrektora. Wypełnione dokumenty należy złożyć w w.w terminie w wybranym przedszkolu.

Rodzic może złożyć wniosek tylko do jednego z dyżurujących w tym samym czasie przedszkoli. Rodzic składa wniosek tylko dla swojego dziecka/dzieci.

O przyjęciu dziecka do dyżurującego przedszkola decyduje ilość wolnych miejsc i kolejność zgłoszeń .

Jeżeli z różnych przyczyn nastąpi rezygnacja z dyżuru wakacyjnego, należy obowiązkowo poinformować o tym przedszkole dyżurujące najpóźniej 2 dni przed rozpoczęciem dyżuru.

Przedszkole Miejskie nr 4  pełni dyżur wakacyjny

od 17.07.2023 r. do 28.07.2023 r.

(Dla dzieci zadeklarowanych z PM4 oraz zapisanych z innych placówek)