ŚWIAT NIEBIESKICH MOTYLI💙💙💙

Zostaliśmy nominowani przez Panie i Dzieci z grupy II, III oraz IV z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Zamościu.

Grupa  I i V  podejmuje wyzwanie i kontynuuje akcję „ŚWIAT NIEBIESKICH MOTYLI, która ma na celu poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. 💙

Z radością podjęliśmy to wyzwanie💙

Do dalszego wykonania zadania zapraszamy:

1. Klasa I a @Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu
  2. Klasa II b @Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu
  3. Klasa IV a @Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu

Głównym celem akcji jest POSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT AUTYZMU I PRZEKAZANIE ISKIERKI PRZYJAŹNI OSOBOM Z AUTYZMEM I ICH RODZINOM. Hasło, które będzie nam towarzyszyć w #challengeNiebieskieMotyle2023 brzmi: ŚWIAT NIEBIESKICH MOTYLI.

Jak przekazać taką iskierkę? To bardzo proste. Wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko i wykonać pracę plastyczną lub dowolną aktywność artystyczną według własnej inwencji twórczej. Barwą przewodnią jest kolor niebieski. Ważne, aby na zdjęciu lub filmie ujęte było hasło tegorocznej edycji: ŚWIAT NIEBIESKICH MOTYLI! (nagrane lub napisane).
  2. Skopiować CAŁY #challengeNiebieskieMotyle2023 wstawić zdjęcie lub film na Facebook i nominować kolejne 3 osoby (może to być również grupa klasowa lub instytucja) i powiadomić ich o tym.
  3. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin. P.S. Każdy kto nie został nominowany, a chciałby wziąć udział w naszym Challenge może przyłączyć się do niego samodzielnie z zachowaniem w/ w procedur. Dopisuje wtedy, że został nominowany przez Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu

UWAGI TECHNICZNE:

1.Aby przekaz w Waszym poście mógł dotrzeć do jak największej liczby osób, ustawienia prywatności należy dać na PUBLICZNE (w przeciwnym razie będzie on widoczny tylko dla bardzo wąskiej grupy osób z grona Waszych znajomych, nie będzie widoczny dla nas Organizatorów i nie będziemy mogli go udostępniać i komentować).

2.Przy kopiowaniu tekstu proszę zwrócić uwagę, aby przed Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu postawić znak @ (nazwa ma się podświetlić na niebiesko). Dzięki temu będziecie Państwo dla nas widoczne.