SPOTKANIE Z PANIĄ BIBLIOTEKARKĄ

We czwartek 30 stycznia w ramach preorientacji zawodowej gr. I i II odwiedziła pani bibliotekarka z Książnicy Zamojskiej. Krzewiąc zainteresowania czytelnicze wśród najmłodszych zaproszony gość przypomniał dzieciom, gdzie należy się udać aby wypożyczyć książkę, czemu służy biblioteka i jak z niej korzystać. Część dzieci wykazała się dużą wiedzą na temat biblioteki, zbioru książek. Po krótkiej rozmowie nastąpiła długo wyczekiwana przez wszystkich chwila… głośne czytanie! Bardzo dziękujemy pani bibliotekarce za piękną interpretację. To było bardzo miłe spotkanie. A Was drodzy Rodzice zachęcamy do czytania dzieciom i odwiedzania biblioteki. To wspaniały sposób na wspólne spędzenie czasu ze swoimi pociechami.