Spotkanie z fryzjerem✂

We wtorek  22 listopada gościłyśmy w naszym przedszkolu w gr. I i IV mamę Lenki i Jagódki- Panią Karolinę, która opowiedziała nam o swoim zawodzie i wielkiej pasji jaką jest fryzjerstwo. Zapoznała nasze przedszkolaki z atrybutami i akcesoriami niezbędnymi do wykonywania tego zawodu.   Nasi podopieczni z wielka uwagą słuchały i chętnie korzystały z zabiegów , jakie proponowała nam Pani Karolina.

Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie za wspólnie spędzony czas oraz życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej.

Natomiast dzieci z grupy III wybrały się na wycieczkę do pobliskiego zakładu fryzjerskiego, aby tam przyjrzeć się z bliska pracy fryzjerki. Celem wizyty było poznanie zawodu fryzjera oraz wyposażenia zakładu. Dużo radości dzieciom sprawił fakt, iż trafiły na moment, kiedy w zakładzie byli klienci i w naszej obecności pani fryzjerka wykonywała koloryzację włosów.

Dziękujemy pani Agnieszce za zaproszenie nas do salonu, za miłe przyjęcie, poświęcony czas i życzymu dużo satysfakcji z wykonywania zawodu!

Spotkania odbyły się w ramach projektu „Choć przedszkolak jeszcze mały, zawód znajdzie doskonały”

 

 

Skip to content