ŚNIADANIE WIELKANOCNE

Słońce pięknie świeci,
radość budzi się u dzieci.
Jajeczkiem się dzielimy,
WESOŁEGO ALLELUJA życzymy!!!

14 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe śniadanie. Panie kucharki przygotowały tradycyjne potrawy wielkanocne. Tego dnia zapanowała ciepła i świąteczna atmosfera. Przez ostatnie dni dzieci poznawały różne tradycje związane ze światami Wielkiej Nocy. Dekorowały sale, malowały pisanki, robiły zajączki, kartki świąteczne.  Zwieńczeniem licznych opowieści o zwyczajach Wielkanocnych było wspólne świąteczne biesiadowanie. Dzieci zaprezentowały poznane piosenki związane z Wielkanocą. W imieniu p. dyrektor  życzenia złożyła wszystkim dzieciom i pracownikom  p. A. Żujewska.

W miłej atmosferze spędziliśmy te chwile, które utwierdziły nas w tym, że jesteśmy wspaniałą i wyjątkową przedszkolną rodziną.