7 czerwca 2018r. dzieci z grup III, IV i V wzięły udział w III Otwartych Zawodach Tenisowych z okazji Dnia Dziecka zorganizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy Return. Turniej składał się z 3 konkurencji’ tj. zbieranie piłek na czas, przebijanie piłki przez siatkę oraz odbijanie piłki na rakiecie. Dzieci otrzymały medale oraz puchary. Pięcioro naszych przedszkolaków zostało również nagrodzonych w konkursie plastycznym „Gramy w tenisa”.

Podczas zawodów przedszkolaki uczestniczyły też w grze planszowej zorganizowanej przez Centrum Stomatologiczne Multimed. Po zmaganiach sportowych na dzieci czekał poczęstunek. Był to dzień pełen wrażeń i radości w duchu sportowej rywalizacji.