Poznajemy zawody

Do Technikum Nr 1 (Ekonomik) z wizytą wybrała się grupa III. Dzieci odwiedziły pracownie hotelarską i fryzjerską. Miały możliwość poznania dwóch zawodów: fryzjer i hotelarz. W pracowni hotelarskiej dzieci nauczyły się savoir vivre’u przy stole i umiejętności układania serwetek. Panie przygotowały pyszną przekąskę – gofry. W pracowni fryzjerskiej również atrakcji nie zabrakło. Przedszkolaki mogły przyjrzeć się pracy fryzjera oraz poznać wyposażenie salonu fryzjerskiego. I tam panie również zadbały o to, aby dzieciom było miło. Każdy mógł usiąść na fotel i oddać swoje włosy w ręce profesjonalistów. Piękne warkocze, kolorowe włosy, doczepiane kosmyki włosów – wszyscy byli bardzo zadowoleni. Na koniec naszego spotkania dzieci dostały balony, szczęśliwe wróciły do przedszkola. Bardzo lubimy takie wizyty.

Za wszystko bardzo dziękujemy 🙂