Park w jesiennej szacie🍂

Przedszkolaki z grupy IV wykorzystując piękną pogodę i uroki jesieni udały się do pobliskiego parku na wycieczkę. Naszym celem było poszerzenie wiadomości dotyczących zmian zachodzących jesienią w przyrodzie, życia roślin i zwierząt. Przebywając na terenie parku, dzieci wcieliły się w rolę projektantów i wykonały „Strój Pani Jesieni” łącząc ze sobą naturalne materiały takie jak: kolorowe liście, lśniące kasztany, żołędzie, szyszki, orzechy, patyki według własnych pomysłów. W ten sposób dołączyliśmy do udziału w projekcie „Choć przedszkolak jeszcze mały, zawód znajdzie doskonały” rozpoczynając podróż w świat wybranych zawodów. Wspólny wysiłek, dobra zabawa oraz naturalne środowisko przełożyły się na efektowną kreację Pani Jesieni.