Maleńka przyszła Miłość…

Jak powszechnie wiadomo, Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Jak co roku dzieci z naszego przedszkola z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały przedstawienia jasełkowe. Gr. II swoje Jasełka przedstawiła 12 grudnia, następnie gr. V – 13 grudnia, później gr III – 14 grudnia oraz gr IV – 19 grudnia. Przedszkolaki ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną tańcami, kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.