Kochamy nasze Babcie i Dziadków też kochamy z okazji ich święta życzenia składamy!

Jak co roku w styczniu z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością nasze przedszkolaki zorganizowały  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Wnuczęta bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek oraz swoją wdzięczność za dobroć, miłość i codzienną troskę swoim najbliższym prezentując jasełka, piosenki, wierszyki  i życzenia.

Po występach dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek i rozmowy w miłej atmosferze.

Wszystkim przybyłym gościom dziękujemy i jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia, wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!!!

Podziękowania kierujemy również do rodziców za pomoc w zorganizowaniu spotkania.