„Kocham Cię Polsko”

W piątek 26 października 2018 r. 3 – osobowa drużyna z naszego przedszkola wzięła udział w międzyprzedszkolnym konkursie „Kocham Cię Polsko” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 8 w Zamościu. Uczestniczyły w nim dzieci z przedszkoli naszego miasta. Nasze przedszkole reprezentowała Nadia, Zuzia i Antosia. Celem konkursu było m. in. popularyzowanie wiedzy o Polsce, budowanie tożsamości i poczucia przynależności narodowej oraz kształtowanie postaw patriotycznych u dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas konkursu dziewczynki wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami, więc rozwiązanie zadań nie sprawiło im większych problemów.  Ich starania zostały nagrodzone dyplomami oraz słodkim poczęstunkiem. Gratulujemy!!!