„Happy Songs”- Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej 🎤🎶

12 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się VII Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej „Happy Songs”. W tegorocznej edycji udział wzięło 19 dzieci z 10 zamojskich przedszkoli publicznych i niepublicznych. Na nasze zaproszenie odpowiedziały Przedszkola Miejskie nr 1, 8, 9, 10, 12, 13, 14 a także Niepubliczne Przedszkole Słoneczko oraz Przedszkole Językowe For Kids. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy III – Nina oraz Filip, które zaśpiewały piosenkę o owocach i warzywach pt. „Yummy, yummy, yummy”.

Wszystkie przedszkolaki zachwyciły nas niezwykłym talentem muzycznym oraz językowym.

Uczestnicy przeglądu otrzymali dyplomy laureata oraz upominki ufundowane przez sklep artystyczno-papierniczy Art Creative w Zamościu oraz wydawnictwo Nowa Era.

 

Skip to content