„HAPPY SONGS”- MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ🎶🎤

 

7 marca 2023 r. w naszym przedszkolu odbył się VI Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej „HAPPY SONGS’. Do przeglądu zgłosiły się przedszkolaki z 11 zamojskich przedszkoli publicznych i niepublicznych. Swoje umiejętności wokalne i językowe dzieci prezentowały w duetach, a także solo. Nasze przedszkole reprezentowały Lenka O. i Marcelinka B. z gr. IV, które zaśpiewały piosenkę pt. „Face actions”. Wszyscy uczestnicy  wykazali się nie lada talentem, dlatego też wszyscy ogłoszeni zostali zwycięzcami. Następnie Pani Dyrektor – Wiesława Komadowska wręczyła dzieciom dyplomy oraz upominki a nauczycielom podziękowania za wkład wniesiony w przygotowanie swoich podopiecznych.

Pragniemy serdecznie podziękować sklepowi plastyczno-papierniczemu Art – Creative oraz wydawnictwu „Nowa Era” za ufundowanie nagród dla uczestników przeglądu❤❤

Skip to content