Happy Songs

W tym roku już po raz czwarty w naszym przedszkolu zorganizowany został Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej ‚Happy Songs’. Ze względu na sytuację epidemiczną w naszym kraju, nie mogliśmy gościć uczestników w naszych progach dlatego przegląd przybrał nieco inna formę. Zadaniem dzieci i ich opiekunów było przygotowanie utworu w języku angielskim o dowolnej tematyce, zarejestrowanie go za pomocą urządzenia audiowizualnego i dostarczenie do naszego przedszkola. W przeglądzie wzięło udział 33 dzieci z 9 zamojskich przedszkoli publicznych oraz 3 przedszkoli niepublicznych. Dzieci wykazały się talentem wokalnym i językowym, a także umiejętnościami scenicznymi. Nauczyciele zaś pomysłowością w doborze repertuaru oraz choreografii. Uczestnicy przeglądu otrzymali nagrody oraz dyplomy, a przygotowujący je nauczyciele podziękowania. Ufamy, że w przyszłym roku będziemy mogli spotkać się osobiście i wspólnie propagować naukę języka angielskiego poprzez piosenkę.

Serdeczne podziękowania składamy właścicielom sklepu plastyczno-papierniczego Art Creative za ufundowanie nagród w przeglądzie.