Zdrowa i aktywna zabawa!馃檪 – przedszkolaki zas艂u偶y艂y na certyfikat 馃

Z rado艣ci膮 informujemy, 偶e nasze przedszkolaki z grupy III i IV z powodzeniem uko艅czy艂y tegoroczn膮 edycj臋聽 Zdrowo i Sportowo!聽 Dzieci otrzyma艂y zas艂u偶one certyfikaty, kt贸re s膮 dowodem ich zaanga偶owania i post臋p贸w w rozwijaniu podstawowych umiej臋tno艣ci ruchowych.

W ramach tej akcji, nasi mali sportowcy uczestniczyli w cyklu ciekawych i innowacyjnych zaj臋膰 sportowych, kt贸re by艂y dostosowane do ich wieku i mo偶liwo艣ci. Zaj臋cia te mia艂y na celu nie tylko popraw臋 sprawno艣ci fizycznej, ale tak偶e rozwijanie koordynacji, zwinno艣ci i zdrowych nawyk贸w.

Wielkie brawa dla naszych ma艂ych sportowc贸w za ich wytrwa艂膮 prac臋 i entuzjazm! 馃憦

Niech zdrowy styl 偶ycia i sportowa pasja towarzysz膮 naszym przedszkolakom na co dzie艅! 馃弮鈥嶁檧锔忦煆馃じ馃徎鈥嶁檧锔

Skip to content