„To by艂y pi臋kne dni” 馃帗

Dnia 20 czerwca w naszym Przedszkolu odby艂o si臋 uroczyste zako艅czenie roku przedszkolnego. Ka偶da z grup zaprezentowa艂a kr贸tki wyst臋p artystyczny. Dzieci z najstarszych grup po偶egna艂y przedszkole. Rozstania nie s膮 艂atwe, by艂o wiele wzrusze艅. Wsp贸lnie sp臋dzone dni to prze偶ycia, kt贸re na d艂ugo pozostaj膮 w sercu. Na pami膮tk臋 pobytu w przedszkolu absolwenci otrzymali upominki i dyplomy.

Podczas uroczysto艣ci Pani dyrektor Wies艂awa Komadowska wyrazi艂a swoj膮 wdzi臋czno艣膰 Rodzicom za ich zaanga偶owanie i wsparcie, za serce w艂o偶one w prace na rzecz naszej plac贸wki oraz ka偶dy przejaw serdeczno艣ci.

Wszystkim 偶yczymy odpoczynku, s艂onecznych dni i niezapomnianych przyg贸d w czasie wakacji! Starszakom 偶yczymy powodzenia na nowej drodze obowi膮zk贸w w szkole. Uwa偶ajcie na siebie, Kochani, i pomy艣lcie czasem o nas, o swoim przedszkolu! 鉂