„Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” – realizacja ogólnopolskiego projektu

Nasze przedszkolaki z wielką ochotą przystąpiły do realizacji jednego z pierwszych modułów projektu pt. „Czytające przedszkolaki „ którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa. Dzieci wybrały Misia, który w roku szkolnym 2019/2020 odbywa czytelniczą podróż  wraz z dzienniczkiem po domach przedszkolaków Dzięki dziennikowi z podróży dowiadujemy się jakie miejsca odwiedził nasz mały pluszowy miś, jakich bajek i  opowiadań słuchał.

Zapraszamy również gości do czytania dzieciom i Misiowi w przedszkolu. Wśród czytających była nasza wychowanka a obecnie uczennica szkoły podstawowej Ania K., uczniowie  Szkół Ponadgimnazjalnych Nr1 w Zamościu Weronika K. i Antek M. z  opiekunką Barbarą O. oraz mamy pani Ania, pani Róża. Wszystkie zapraszane osoby wpisują się do pamiątkowej kroniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Rodziców do włączenia się do w/w projektu.