Dokonania matematyczne dzieci z grupy IV ­čĆć

W roku szkolnym 2023/2024 dzieci z grupy IV realizowa┼éy og├│lnopolski projekt z zakresu edukacji matematycznej ┬áÔÇ×20 minut dla matematykiÔÇŁ autorstwa pani Zuzanny Jastrz─Öbskiej ÔÇô Krajewskiej.

G┼é├│wnym celem projektu by┼éa realizacja Dzieci─Öcej Matematyki autorstwa prof. E. Gruszczyk-Kolczy┼äskiej zgodnie z za┼éo┼╝eniami koncepcji anga┼╝owania i inspirowania przedszkolak├│w do codziennej aktywno┼Ťci matematycznej z wykorzystaniem sytuacji ┼╝yciowych. Projekt zak┼éada┼é, ┼╝e je┼Ťli zbudujemy solidny fundament podstawowych poj─Ö─ç matematycznych i b─Ödziemy pozwala─ç przedszkolakom ÔÇ×dotyka─çÔÇŁ matematyki, bawi─ç si─Ö ni─ů, b─Öd─ů one lepiej radzi┼éy sobie zar├│wno w edukacji szkolnej, jak i w ┼╝yciu ÔÇô wykazuj─ůc si─Ö zaradno┼Ťci─ů ┼╝yciow─ů.

Poniewa┼╝ spisali┼Ťmy si─Ö na medal otrzymali┼Ťmy certyfikat uczestnictwa, kt├│rym si─Ö ch─Ötnie chwalimy! ­čśâ