„Bitwa na przySMAKI”😋 – potyczki kulinarne przedszkolaków 👩🏻‍🍳👨🏻‍🍳👩🏻‍🍳

Nasze przedszkole znalazło się wśród sześciu drużyn, jakie wzięły udział w potyczkach kulinarnych „Bitwa na przySMAKI”, które zostały zorganizowane w galerii Twierdza w dniu 16 marca 2024 r. w ramach Światowych Dni Zdrowia Jamy Ustnej. Nasze przedszkole reprezentowali: Milenka, Ala oraz Tymek z grupy IV a przedstawiciele z pozostałych grup zapewnili im gorący doping przez cały czas trwania tej kulinarnej imprezy. Nasza drużyna pod czujnym okiem szefa kuchni z hotelu Arte w Zamościu wykonała pyszne dania i zdobyła tytuł „DANIA BARDZO ORYGINALNEGO”. 🥗

Naszym przedszkolakom serdecznie gratulujemy a rodzicom dziękujemy za ogromne zaangażowanie. Dziękujemy także organizatorom tego wydarzenia za zaproszenie. ❤🙂

 

Skip to content