Zmierzyliśmy swoje siły w wiedzy o naszym mieście z kolegami i koleżankami z Przedszkola Miejskiego nr 1 👍🏻

W piątek, 19 mają dzieci z grupy III wybrały się do zaprzyjaźnionego Przedszkola Miejskiego nr 1 w Zamościu. Wraz z gr. „Muchomorki” wzięły udział w „Quizie wiedzy o Zamościu”. Przedszkolaki wykazały się znajomością zamojskich obiektów, segregowały ilustracje związane z naszym miastem, wśród innych odnalazły herb naszego miasta, układały puzzle oraz odpowiadały na liczne pytania. Wszyscy wykazali się doskonałą wiedzą na temat Zamościa. Na koniec dzieci otrzymały rysunki od swoich kolegów, dyplom oraz drobne upominki. Nie zabrakło także zamojskich cebularzy, którymi dzieci się zajadały. To był miło spędzony czas.

Dziękujemy Paniom oraz Dyrekcji z PM nr 1 za zaproszenie. ❤