Zajęcia otwarte i warsztaty z udziałem rodziców w grupie III

W czwartek 12 stycznia w grupie III odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców. Tematem przewodnim spotkania były „Zimowe zabawy”. Przedszkolaki podczas zajęć rozwijały sprawność umysłową, ćwiczyły koncentrację i spostrzegawczość, używały pojęć matematycznych, głoskowały…  Wiele pozytywnych emocji wśród dzieci wzbudziły wspólne z rodzicami zabawy ruchowe i muzyczne.

Ta forma zajęć umożliwiła rodzicom obserwowację swojego dziecka w środowisku przedszkolnym podczas pracy i funkcjonowania w grupie rówieśniczej.

Dziękujemy rodzicom za liczną obecność, poświęcony czas, współudział w zajęciach i dobrą zabawę! 😄

W nawiązaniu do zbliżającego się święta Dnia Babci i Dziadka tego samego dnia w godzinach popołudniowych odbyły się również warsztaty z udziałem dzieci i ich rodziców pod hasłem “Święta Babci i Dziadka tuż, tuż”. Nauczycielki postawiły na kreatywność gości, dzięki czemu powstały wspaniałe i oryginalne upominki.

Rodzice i dzieci wykazali się dużą inwencją twórczą, a efekty zachwyciły wszystkich. 😍