POZNAJEMY KOLEJNY ZAWÓD – SPOTKANIE Z BUDOWLAŃCEM 👷🏻‍♂️

W kwietniu dzieci z grupy I, III i IV miały okazje poznać bliżej specyfikę zawodu budowlańca w ramach zajęć z projektu CHOĆ PRZEDSZKOLAK JESZCZE MAŁY – ZAWÓD ZNAJDZIE DOSKONAŁY. Pan Mateusz opowiedział przedszkolakom o swojej pracy. Dzieci z uwagą słuchały jak buduje się dom, jakie maszyny i pojazdy ułatwiają pracę na budowie oraz jak się trzeba ubierać na budowę. Dowiedziały się, że jest to niezwykle trudny i odpowiedzialny zawód. Z radością przymierzały kask, oglądały narzędzia oraz próbowały obsługiwać wkrętarkę. Dzieci uświadomiły sobie, że dzięki pracowitości i niezwykłym umiejętnościom pracowników budowy mamy śliczne domy, wieżowce, mosty, drogi, sklepy a także nasze kochane przedszkole.

Dziękujemy za bardzo ciekawe spotkanie!!!