Mega frajda w „Wiosce Frajda”🤸🏻‍♂️🏃🏻‍♂️🤸🏻‍♀️🏃🏻‍♀️

W dniu 29 maja dzieci z naszego przedszkola wyruszyły na niezapomnianą wycieczkę do Wioski Przygody „Frajda”, położonej w Bliżowie. Przedszkolaki zwiedziły wioskę indiańską oraz wzięły udział w szalonym torze przeszkód i zwariowanej olimpiadzie miedzy innymi strzelały z łuku, rozpalały ognisko za pomocą krzesiwa i wbijały gwoździe. Podczas tych atrakcji dzieci  wykazały się zręcznością i determinacją, pokonując różnorodne przeszkody.

Po takiej porcji ruchu przyszedł czas na zasłużony odpoczynek i pyszne jedzenie.

Cały dzień przepełniony był przygodami i radością. Wszyscy wróciliśmy do przedszkola zmęczeni, ale pełni szczęścia i zadowolenia. Wycieczka ta była nie tylko aktywna, ale także edukacyjna i dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za sfinansowanie części kosztów wycieczki. 🙂

Grupa I, II

Grupa III, IV, V